Skip links

Ortodontia

Ortodontiline ravi selgete joondustega

Elainerid hammaste jaoks – innovatsiooniline meetod hammaste joondamiseks ja hambumuse parandamiseks , mille puhul kasutatakse tulemuse saavutamiseks plastmassist läbipaistavaid eemaldatavaid kapesid, mis asetuvad hammaste peale.

Elainerid võimaldavad lahendada mitmeid ortodontilisi probleeme , nagu näiteks vale hambumus, hammaste liigtäitmine või diasteem. Kaped on valmistatud spetsiaalsest bioloogilisest hüpoallergeensest materjalist, mis on kerge ja läbipaistev. Kaped on hammastel nähtamatud, mis võimaldab ilusa naeratuse saavutada ilma ebamugavust tekitamata ja igapäevaseid harjumusi muutmata. 

Elainerid ennetavad kaariese ja igemehaiguste teket ning aitavad paremini hoida ka suuhügieeni. Eemaldatavad kaped on patsiendisõbralikud , mistõttu muutuvad hambakaare korrigeerimisel üha populaarsemaks ja ideaalselt sobivad igale patsiendile. Hammaste sirgendamine ja hambumuse korrigeerimine elaineritega on ohutu , esteetiline ja kaaseagne lahendus tänapäevases ortodontilises ravis. Kaperavi on erakordselt täpne ja lihtne kasutaja jaoks. Ravi planeeritakse kompuuter-modelleerimise ja 3D skaneerimise põhjal.Ravi kestel patsiendile antakse mitu kapekomplekti , et arst saaks anda järgmiseks ravietapiks uue kapede komplekti ning jälgida korrigeerimise käiku. Elainerite läbipaistvus ja nähtamatus teeb need komfortseks ja populaarsemaks lahenduseks hammaste korrigeerimiseks. Elainerid on kõrgtehnoloogiline lahendus, mis on mõeldud alternatiivina breketitele.

Ortodontia valdkond ja elainerite tootmismeetodid arenevad pidevalt, pakkudes uusi materjale ja tehnoloogiaid ravi tulemuste parandamiseks. Elainerid aitavad patsiendil saada ideaalset tervet naeratust ning ühtlasi säilitada hammaste ja igemete tervist.

Me pakume kompleks ortodontiateenuseid elainerite kasutamisega :

 • konsulteerimine;
 • diagnostika ( röntgen, skaneerimine) ;
 • individuaalsete elainerite valmistamine.

Elaineritega hammaste sirgendamise käik:

 1. Diagnostika
 2. Suu digitaalne skaneerimine ja 3D modelleerimine
 3. 3D-mudeli presentatsioon patsiendile
 4. Elainerite komplekti valmistamine
 5. Ravi algus
 6. Korduvad visiidid
 7. Tulemuse säilitamine
Konsultatsioon 50€
Diagnostika ( röntgen, skaneerimine) al. 100€
Individuaalsete elainerite valmistamine al. 1500€

Kui on küsimusi, palun kirjutage meile

  Teenus: Ortodontia  Valige kliinik:

  Klõpsates nupule Saada sõnum, nõustute kasutama meie "Vormi" tingimusi ja nõusolekuküpsise kasutamist brauseris.