Skip links

Hambaravi

Igaüks meist soovib omada tugevaid hambaid ja säravat naeratust. Äriläbirääkimised, kohtumine sõpradega või kohting – igasugune näost näkku suhtlemine teiste inimestega on palju lihtsam, kui inimene on oma naeratuses kindel.

Kahjuks hakkavad meie hambad aja jooksul järk-järgult kaotama oma loomulikku ilu ja lagunema.Hammaste kaotus mõjutab inimese psühholoogilist olekut, elukvaliteeti ja põhjustab lõputuid ebamugavusi. Esteetilise välimuse kaotus ja hammaste tervis on omavahel tihedalt seotud. Hammaste enneaegset väljalangemist, halba hingeõhku ja hammaste loomuliku värvi  muutust saab vältida, kui on võimalik hammaste tervise õigeaegne ennetav hooldus või nende ravi.Tõsiste hambapatoloogiate väljakujunemise ennetamine on palju lihtsam ja odavam kui pikkade ravikuuride läbimine.

Kui hammaste seisukord ei ole kõige parem, võid alati abi saada Stomatoloogia Pluss kliinikute võrgustikust. Kliinikus “StomatoloogiaPluss” teostatakse igasuguse keerukusega hammaste ravi. Oleme valmis nii kaariese ravi (ennetamise) kui ka tõsisemate suuprobleemidega Teid aitama.

StomatoloogiaPluss järgib hinnakujunduses lojaalset lähenemist.See muudab meie teenused kättesaadavaks kõikidele patsientidele. Täpse ravihinna väljaselgitamiseks kutsume Teid meie spetsialistide juurde konsultatsioonile. Ligikaudsed hinnad on toodud allolevas hinnakirjas:

Võimalus kasutada Haigekassa ravi- ja proteesi hüvitised. Hinnad vastavalt Haigekassa hinnakirjale (www.haigekassa.ee)

Hambaarsti konsultatsioon ja raviplaan
al. 15€
Valguskõvastuv täidis al. 50-85€
Juurekanali ravi tuimastusega al. 105€
Hambakrooni taastamine täidismateriaaliga al. 60€
Parodontoloogiline ravi, igemetaskude puhastus. Ravikuuri määrab hambaarst. al. 120€

Kui on küsimusi, palun kirjutage meile

    Teenus: Hambaravi    Valige kliinik:

    Klõpsates nupule Saada sõnum, nõustute kasutama meie "Vormi" tingimusi ja nõusolekuküpsise kasutamist brauseris.