Skip links

Suuõõne hügieen

Suuhügieeni profülaktika: Miks on oluline professionaalne hügieen ja meie kliiniku “Profesionaalne hügieen + AIR-FLOW” teenus?

  Teenused: Suuõõne hügieen  Valige kliinik:

  Klõpsates nupule Saada sõnum, nõustute kasutama meie "Vormi" tingimusi ja nõusolekuküpsise kasutamist brauseris.

  Võimalus kasutada Haigekassa ravi- ja proteesi hüvitised. Hinnad vastavalt Haigekassa hinnakirjale (www.haigekassa.ee)

  Suuhügieeni puhastus (Ultraheli+Air Flow) 95€
  Suuhügieeni sügavpuhastus al. 120€
  Air-Flow al. 50€
  Hambakivi eemaldamine al. 50€
  Hammaste valgendus kapedega 300€
  Anesteesia al. 10€

  Suutervis on üks olulisemaid aspekte üldise tervise seisukohast. Suuhügieeni profülaktika on ennetav lähenemine, mille eesmärk on säilitada terved hambad ja igemed ning ennetada suuõõne haiguste teket. Professionaalne hügieen on suuhügieeni profülaktika lahutamatu osa, aidates hoida suuõõne tervena ja vähendada hammaste probleemide tekkimise riski. Selles artiklis räägime professionaalse hügieeni tähtsusest ning tutvustame meie hambakliiniku uut teenust “Profesionaalne suuhügieen + AIR-FLOW”.

  Professionaalse suuhügieeni tähtsus

  Professionaalne suuhügieen on oluline sellepärast, et kodustes tingimustes ei ole võimalik eemaldada kõiki hambakattu ja hambakivi, mis kogunevad hammaste pindadele ja igemete vahele. Hambakatu ja hambakivi kogunemine võib põhjustada igemepõletikku, kaariese teket ja lõpuks hammaste kaotust.

  Eksperdid soovitavad professionaalset hügieeni teha vähemalt kord kuue kuu jooksul, et tagada suuõõne tervise optimaalne seisund. Regulaarsed hügieeniprotseduurid aitavad hoida hambad ja igemed tervena, vähendada põletikuliste protsesside riski ning säilitada kaunis ja terve naeratus.

  Profesionaalne suuhügieen + AIR-FLOW: Meie hambakliiniku teenus

  Meie hambakliinikus pakume uut ja efektiivset teenust “Profesionaalne suuhügieen + AIR-FLOW”. See teenus ühendab endas kõrgtasemel hügieeniprotseduure ja AIR-FLOW tehnoloogiat, mis tagab hammaste pindade põhjaliku ja õrna puhastamise.

  AIR-FLOW tehnoloogia võimaldab eemaldada hammaste pindadelt pehmet hambakattu, plekke ja pigmenteerumist ilma hammaste emaili kahjustamata. See süsteem kasutab spetsiaalset õhuvoolu koos spetsialiseeritud sooda pulbri ja veega, mis tagab hammaste pindade õrna, kuid tõhusa puhastamise. Tulemuseks on säravam naeratus ning hammaste ja igemete parem tervis.

  Professionaalne hügieen on suuhügieeni profülaktika oluline osa, mis aitab tagada suuõõne tervise ja ennetada suuõõne haiguste teket. Regulaarne, vähemalt kord kuue kuu jooksul tehtav professionaalne hügieen aitab hoida hambad ja igemed tervena, vähendada põletikuliste protsesside riski ning säilitada kaunis ja terve naeratus.

  Investeerige oma suutervisesse ja broneerige aeg meie hambakliinikusse, et kasutada meie uut ja efektiivset teenust “Profesionaalne hügieen + AIR-FLOW”.

  Hoolitsege oma hammaste eest ja nautige tervet ning kaunist naeratust aastaringselt!